facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Frekanslar – Frequencies 2013 Türkçe Dublaj izle

"Frekanslar – Frequencies 2013 Türkçe Dublaj izle" için 3 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. Merry Merry Şubat 2nd, 2017 at 23:15

    Yani neymis bundan sonra bol bol mozart dinliyoruz . Film bittiginde insanin kendisinden dahi suphelenmesine kadar sonuna kadar icinize isleyen buram buram ilginclik kokan bir filmdi izledim de daha once boylesini izlememistim ..

  2. hüseyin hüseyin Mart 10th, 2017 at 00:20

    Merhaba sitenizi ailecek beğenerek takip ediyoruz fakat affınıza sığınarak bir şimayetim olucak video başlatılırken çıkan reklamlar yüzünden yaklaşık 18 dakikadır filmi izlemeye başlayamadım.Filmin içinde ileri geri veya ses açmak için alt menüyü açmak için filme tıkladığımda reklam veriyor ve her seferinde filmi yeniden başlatmak zorunda kalıyorum bi çözüm bulunursa memnun oluruz.İyi çalışmalar kolay gelsin.

  3. admin admin Mart 10th, 2017 at 08:02

    Sayın izleyicimiz bizlerde bu duruma üzülüyoruz. Şu gerçek videolarda çıkan reklamların sitemizle alakası yoktur. Video yapımcılarının koyduğu reklamlardır. İlginize teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Saygılarımızla.

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)